Zastřešení OASIS™

Zastřešení vířivé vany OASIS™ je ideální k zakrytí prostoru při použití stávající vertikální stěny. Takto zastřešený prostor může sloužit nejen k zakrytí vířivé vany, ale i bazénku nebo venkovního posezení. Zastřešení může dobře posloužit i jako samostatně stojící zahradní altán. Zastřešení může mít jedny nebo dvoje přesuvné dveře, menší model OASIS™ - SMALL má navíc otevíratelnou střechu. Polokopule umožňuje široké otevření a posuvná střecha snadnou ventilaci. Varianta s kouřovým polykarbonátem chrání před slunečním zářením, přirozeně reguluje vnitřní teplotu na komfortní úrovni a navíc chrání vaše soukromí.

Zastřešení SPA DOME ORLANDO®

SPA DOME ORLANDO® může být opravdovým klenotem ve vaší zahradě, který ochrání vaši vířivou vanu před nepřízní počasí nebo přímým slunečním svitem. Zastřešení se vyznačuje pravidelným kruhovým tvarem, který umocňuje konstrukce ze zaoblených profilů. Model se skládá z obvodových částí, dveří a vrchlíku. Vzniklá kopule je uložena na kruhové kolejnici umožňující otáčivý pohyb v rozmezí 360° v obou směrech. U varianty LARGE je kolejnice pevně zafixována do podkladu přes křížovou zesilovací konstrukci. Zastřešení může být provedeno v několika variantách výplní. Průhledná varianta výplní dovolí vychutnat si výhled na vaši zahradu přímo z vířivé vany. Naopak diskrétní kouřové provedení dodá vaší relaxaci soukromí.

Zastřešení SPA SUNHOUSE®

Oválné zastřešení vířivé vany nese název SPA SUNHOUSE®. Vzhledem ke svým větším rozměrům poskytuje i větší užitný prostor. Má otevíratelnou střechu a dvoje přesuvné dveře. Každý model je složený ze dvou polokopulí (jako rozpůlené SPA DOME ORLANDO®) a dvou rovných segmentů zastřešení s bočními přesuvnými dveřmi. Menší model SPA SUNHOUSE® nabízí také lepší ventilaci díky odvětrávatelné posuvné střeše. Dvoukřídlé rozsuvné dveře umístěné v jedné z polokopulí (v případě většího modelu SPA GRANDSUNHOUSE® v obou polokopulích) umožňují manipulaci s vířivou vanou a zároveň slouží jako hlavní vstup do zastřešení. Varianta s kouřovým polykarbonátem podstatně snižuje účinek slunečního záření a pomáhá udržet komfortní vnitřní teplotu. Konstrukční prvky zajišťují nejen snadnou a efektivní montáž, ale i nenáročnou údržbu zastřešení.

Máte zájem o naše služby? Napište nám

Připravili jsme pro Vás kontaktní formulář, díky kterému nás můžete pohodlně a rychle napsat. Na Vaše dotazy, náměty apod. rádi odpovíme.