25
Zavolejte nám
461 612 258
Napište nám
Nezávazná poptávka
Nadpis č. 1

Nadpis č. 2

Plastové bazény jsou nejčastějším vyráběným bazénem. Vyznačují se vysokou odolností i životností a nízkou cenou. Velkou výhodou je také velice široká nabídka nejrůznějších tvarů a velikostí. Plastový bazén se díky těmto vlastnostem stává ideální volbou.

Nadpis č. 3

U tohoto typu bazénu je sběračem hladinových nečistot SKIMMER, který je umístěn ve stěně bazénu. Hladina vody v bazénu je cca do poloviny výšky skimmeru. Ze skimmeru je voda filtrována přes filtr a vracena tryskami zpět do bazénu. Tento typ se většinou používá u bazénu venkovních. Pohybem při koupání se voda přelívá do žlabu kudy odtéká do filtračního zařízení a vrací se zpět tryskami. Tento typ je složitější a proto i jeho náklady na pořízení jsou vyšší než u bazénu skimmerového.

Nadpis č. 1

Nadpis č. 2

  • Materiál – používáme materiál polypropylen (plast) – tloušťky 5 mm, 6 mm nebo 8 mm z UV ochranou, v široké škále barev. Základní tvary – obdélník pravoúhlý, obdélník se zakulacenými rohy, ovál, kruh, ledvina nebo atyp.
  • Rozměry – bazény vyrábíme v základní hloubce 120 a 150 cm. Délka, šířka, ale i hloubka a tvar je možno vyrobit dle přání a požadavků zákazníka. Technologie a příslušenství – K bazénům dodáváme kompletní technologii i příslušenství včetně vestavěného schodiště, osvětlení, filtračních zařízení, čerpadel, automatických dávkovačů, UV lamp, tepelných čerpadel, vysoušečů, úprava slané vody elektrolýzou, automatické vysavače, bazénové lemy, čističe, chemie, zastřešení atd.
  • Technologie a příslušenství – K bazénům dodáváme kompletní technologii i příslušenství včetně vestavěného schodiště, osvětlení, filtračních zařízení, čerpadel, automatických dávkovačů, UV lamp, tepelných čerpadel, vysoušečů, úprava slané vody elektrolýzou, automatické vysavače, bazénové lemy, čističe, chemie, zastřešení atd.
Nadpis č. 1
Máte zájem o naše služby? Napište nám

Připravili jsme pro Vás kontaktní formulář, díky kterému nás můžete pohodlně a rychle napsat. Na Vaše dotazy, náměty apod. rádi odpovíme.